Single Article Image

Większość z nas to "sieroty po Kukizie".

Nie godząc się z machlojkami różnych Pitasiów, Sanockich i Kukizów wystąpiliśmy z ruchu Qkiego jeszcze przed ogłoszeniem listy wyborczych. Niektórzy z nas "zeszli" z wysokich miejsc na listach Qkiego w proteście przeciwko wspomnianym machlojkom. 

Wśród nas jest miejsce dla wszystkich, bez względu na światopogląd, rasę czy wyznanie. Stawiamy jeden warunek - trzeba być Polakiem pragnącym obywatelskiego państwa prawa. Dla nas "polskość" jest normalnością i będziemy zwalczać każdego kto uważa inaczej. Niewiele i aż tyle. 

Dla kogo nie ma wśród nas miejsca?

Dla SB-eckich szpicli, sovieckiej, germańskiej i jakiejkolwiek antypolskiej agentury. Nie ma miejsca dla głupków i żądnych władzy cwaniaczków.  Niech KOD-ofile, EU-donosiciele i wszelka inna, niepolska swołocz trzyma się od nas z daleka. Nie oznacza to, że odtrącimy nawróconego np. KOD-ofila.  

Powyższa jasna deklaracja nie oznacza, że bezkrytycznie ufamy i popieramy obecną władzę. Bacznie obserwujemy to co robi PiS i to czego nie robi, a naszym zdaniem - powinien. Będziemy chwalić to co dobre i ostro krytykować błędy. Naszym podstawowym zadaniem jest aktywnie współtworzyć obywatelskie państwo prawa, czy to się władzy podoba czy nie - robimy swoje.

 

Nowe logo9